Що варто знати жителям вулиць та провулків, які було чи заплановано перейменувати?

перейменування вулиціУ Смілі триває процес перейменування вулиць та провулків. Нині обговорення щодо вулиці та провулку Молокова. На сайті Смілянської міської ради роз’яснюють, як бути жителям вулиць, назви яких змінено.

Чинним законодавством не передбачено внесення змін до правовстановлюючих документів у зв’язку з перейменуванням вулиці, на якій знаходиться об’єкт нерухомого майна. А це означає, що свідоцтво про право власності, про право на спадщину, договору купівлі-продажу, міни, дарування тощо і післе перейменування вулиці чи провулку залишаються чинними та не потребують заміни.

У той же час, у разі продажу, дарування майна, землі тощо, власник майна, яке розташоване на перейменованій вулиці чи провулку може самостійно або через довірену особу звернутися до органу державної реєстрації прав із заявою про внесення змін до Держреєстру речових прав на нерухоме майно відповідно до рішення Смілянської міської ради.

Отримати це рішення для проведення подальших нотаріальних дій можна через смілянський ЦНАП (вул. Незалежності, 37, м. Сміла).

Звертаємо увагу на те, що згідно з ч. 1 ст. 36 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», адміністративний збір за державну реєстрацію змін у зв’язку із перейменуванням скверів, бульварів, вулиць, провулків, проїздів, площ та інших об’єктів топоніміки, не проводиться.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *