Ще три проєкти Громадського бюджету не пройшли відбір. Чому?

Громадський бюджетСпеціалісти управління житлово-комунального господарства завершили роботи з експертизи поданих проектів по програмі Громадського бюджету міста з їх подальшою реалізацією у 2022 році. Про це інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

В результаті один проєкт отримав позитивні висновки, три – негативні. І ось чому.

Позитивний висновок отримав проєкт:
№ 0008 Благоустрій вулиці Богдана Хмельницького. (Укладення тротуарної плитки на пішоходному тротуарі парної строни будинків) Автор Віктор Козлов – 800 тис. грн., великий проєкт (по вартості робіт перейшов з категорії малих проєктів)

Негативні висновки отримали проєкти:
№ 0004 Укладання плиточного покриття та здійснення робіт по благоустрою частини бульвара Бобринського біля скверу воїнів-інтернаціоналістів до прехрестя з вулицею В.Чорновола. Автор Анатолій Василенко, до 200 тис. грн
Запланований капремонт пішохідних доріжок в сквері між вул. Житомирська та вул. В.Чорновола, який передбачає укладання тротуарної плитки по бульвару Бобринського, зазначеного у поданому проєкті. На даний час виготовлено ПКД, проведена експертиза ПКД.

№ 0005 Придбання та монтаж обладнання для роботи світломузичного фонтану в центрі міста. Автор Анатолій Василенко, до 800 тис. грн. Проєкт відхилили через те, що немає чіткого технічного завдання, а це унеможливлює прорахувати вартість проєкту.

№ 0011 Створення муралу “Душа” на стіні будинку № 97 по вул. Соборна. Автор Юлія Кучеренко, 143 тис. грн. Проєкт також не пройшов далі, адже для його реалізації необхідно провести демонтаж існуючого утеплення будинку та в подальшому утеплити зовнішню поверхню будинку відповідно до Будівельних норм і Правил для висотного утеплення фасадів. Також, на території не можна здійснювати реалізацію запропонованого проєкту саме за рахунок коштів міського бюджету. Небхідно погодження із зарєєстрованою юридичною особою – ОСББ “Наше сонечко”.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *