Ще 19 громад Черкаської області отримали у власність понад 34 тисячі га землі

земельник кадастрУ Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області голови 19 об’єднаних територіальних громад підписали акти приймання-передачі землі державної власності сільськогосподарського призначення в комунальну власність. Усього передано 34,2 тис. гектарів.

Повноправними господарями землі громади стануть після державної реєстрації права власності відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

“Пам’ятайте, що земля – це не тільки дохід для громади, а й велика відповідальність. Від того, як ви розпоряджатиметеся нею, залежатиме  розвиток громади та загалом реалізація земельної реформи в рамках децентралізації. Принагідно зауважу, що до вас надходитимуть клопотання від учасників АТО, яких першочергово маєте забезпечити земельними ділянками”, – зазначив заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Дмитро Мироненко під час зустрічі з головами ОТГ.

 Цього року Держгеокадастр Черкаської області вже передав 55,7 тис. га землі в комунальну власність 36-тьом громадам. Усього до кінця грудня шістдесят ОТГ Черкащини отримають понад 120 тис. га землі, інформують в обласному управлінні Держгеокадастру.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *