СБУ закликає черкащан особливо дбати про безпеку під час свят

179675313_236154398253852_5940672549167927263_nНапередодні Великодніх і травневих свят Служба безпеки України закликає громадян бути особливо пильними в питаннях власної та громадської безпеки. У цей період можливе посилення російської пропаганди, інформаційних вкидів та фейків, зростає вірогідність диверсій, щоб дестабілізувати ситуацію в нашій країні.

СБУ системно протидіє цим проявам. Зокрема, у більшості регіонів Служба протягом квітня провела низку антитерористичних навчань, відпрацювалися дії із захисту стратегічно важливих об’єктів і державних кордонів.

Водночас, у такий період необхідні пильність і свідоме ставлення до безпеки з боку кожного громадянина. СБУ нагадує жителям про гарячу лінію УСБУ в Черкаській області (0472) 37-92-44. Звертайтеся у випадку, якщо ви:

• маєте інформацію про наміри здійснення терористичної, диверсійної діяльності або інших протиправних дій;
• помітили підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей;
• побачили підозрілі транспортні засоби чи безпілотні літальні апарати поблизу стратегічних об’єктів;
• виявили підозрілі предмети чи засоби ураження у громадських місцях.

Інформація, отримана через телефон довіри СБУ, є конфіденційною і буде ретельно перевірена, інформують в обласному управлінні СБУ.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *