СБУ викрила мережу підпільних гральних закладів з місячним тіньовим обігом 1,5 млн гривень

241826100_1513587552328214_1541552803265428762_nСлужба безпеки України заблокувала діяльність мережі підпільних гральних закладів, які діяли із дотриманням суворої конспірації з квітня-травня цього року. Організували її мешканці Черкас і Одеси, один з яких – колишній правоохоронець.

За даними слідства, ігрові зали в обох регіонах маскувались під не працюючі кафе чи зачинені робочі приміщення. Працювали виключно для «своїх»: потрапити туди можна було лише «постійним клієнтам» або за рекомендацією та попередньою домовленістю.

З персоналом проводилися регулярні інструктажі на предмет того, як поводитися у випадку неочікуваних обшуків. У кожному із приміщень вели постійний відеонагляд.

За попередніми оцінками, щомісячний тіньовий обіг зловмисників становив понад півтора мільйона гривень.

Наразі перевіряється інформація щодо використання частини отриманих «прибутків» для фінансування країни-агресора.
У ході слідства проведено низку обшуків як за місцем проживання зловмисників, так і за адресами підпільних гральних залів.

Правоохоронці вилучили комп’ютерне обладнання, записи із«чорною» бухгалтерією та списками «постійних клієнтів», а також гроші, отриманні злочинним шляхом (добову виручку у сумі понад 50 тис. грн).

У межах кримінального провадження за ч. 1 ст. 203-2 (зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України тривають слідчі дії, повідомили в обласному управлінні СБУ.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.