СБУ викрила черкаську компанію, яка налагодила схему незаконного відшкодування ПДВ

155142038_1376614696025501_5035440908057261297_oСлужба безпеки України викрила міжрегіональне угруповання, яке організувало протиправний механізм відшкодування з бюджету податку на додану вартість (ПДВ).

Оборудка дозволила ділкам отримати відшкодування з державного бюджету штучно створеного ПДВ на понад 8 млн. грн, інформують в Управлінні СБУ у Черкаській області.

Слідчі органів безпеки встановили, що налагодив схему менеджмент однієї з черкаських продовольчих компаній. В оборудці було задіяно 3 «фірми-прокладки», зареєстровані у різних регіонах. Через фіктивні безтоварні операції продукцію нібито передавали на переробку комерційній структурі, що входить до одного з найбільших агрохолдингів України.

Отримавши відповідні сертифікати від структур агрохолдингу, черкаська компанія експортувала продукцію.

Під час обшуків в офісах правоохоронці вилучили фінансову документацію, зразки штампу виробника м’ясної продукції, “чорну бухгалтерію” що підтверджує проведення незаконних оборудок.

У межах кримінального провадження за привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, тривають слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до схеми.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.