СБУ провела на черкаському вокзалі антитерористичні навчання

245386201_1516827708696415_9131469649614076225_nКоординаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Черкаській області провела планові антитерористичні навчання. Тренування проводили на об’єкті національної транспортної системи.

За легендою тренувань, група озброєних умовних терористів захопила один із вагонів пасажирського потягу під час його прибуття на станцію залізничного вокзалу Черкас, повідомили в управлінні СБУ у Черкаській області.

Зловмисники захопили «заручників» та забарикадувалися, погрожуючи у разі штурму підривом вагону та цистерн з паливно-мастильними матеріалами на території станції. «Терористи» висунули низку вимог, які прагнули озвучити лише очільнику Черкаської ОДА .

Завдяки злагодженим діям правоохоронців терміново було евакуйовано громадян із прилеглої території до залізничного вокзалу, нейтралізовано «терористів» та звільнено «заручників».

Навчання проводилися в умовах максимально наближених до реальних подій спільно з обласними підрозділами Національної поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, ЗСУ, Нацгвардії, представників «Укрзалізниці», а також за участі представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Наприкінці навчань Координаційна група детально проаналізувала та оцінила ефективність сил і засобів, спрямованих на протидію терористичним проявам. Крім цього, було розглянуто проблемні питання і надано відповідні рекомендації представникам «Укрзалізниці» щодо чіткого алгоритму дій у разі терористичної загрози або виявлення вибухонебезпечних предметів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.