СБУ повідомила про підозру ще одному зраднику

Служба безпеки продовжує системно притягувати до відповідальності колаборантів на тимчасово окупованих територіях України. Одним із таких виявився мешканець Донецька, чемпіон Світу та неодноразовий призер змішаних єдиноборств, який представляв Україну на міжнародному рівні.

Однак, від початку повномасштабного вторгнення він підтримав російських загарбників і «на власному прикладі» закликав зробити це інших місцевих жителів. Він активно виступав в ефірах пропагандистських телеканалів країни-агресора, де зазначав, що з російським паспортом спортсменам буде простіше представляти донецький регіон на офіційних міжнародних змаганнях, таких як чемпіонати Світу та Європи.

У вересні цього року поплічник ворога був обраний депутатом 3-го скликання найвищого законодавчого органу окупаційної влади «днр» від партії «єдина росія». Нині він входить до складу так званого «комитета народного совета по физической культуре, спорту и туризму» від ворожої політичної сили.

На підставі зібраних доказів слідчі СБУ повідомили фігурантам про підозри за ч.5 та ч. 6 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу Україну.

Наразі колаборанти переховуються від правосуддя на тимчасово окупованих територіях України, їх оголошено у розшук.

Заходи з викриття проводили співробітники СБУ в Черкаській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.