Санаторно-курортне лікування за кошти Фонду страхування отримали з початку року понад 5 тисяч осіб

фонд страхуванняЗа підсумками І кварталу лікування на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів за кошти Фонду соціального страхування України отримали 5 132 особи.

Це на 511 осіб, або 11% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року, інформує пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

Фонд фінансує курс реабілітаційного лікування для кожного працевлаштованого після важких захворювань і травм за наявності медичних показань.

Зокрема, у разі підгострого періоду інфаркту міокарда, опіків, захворювань легень тощо. Таке лікування надається застрахованим особам з метою якнайшвидшого відновлення здоров’я після закінчення гострого періоду захворювання.

Нагадаємо, на сьогодні укладення договорів для проходження реабілітації за кошти Фонду тимчасово призупинено на період дії карантину. Рішення прийнято з метою запобігання поширенню COVID-19 і недопущення ризику зараження застрахованих осіб, а також забезпечення реалізації заходів із протидії пандемії.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *