«Сади перемоги» на Черкащині – спільний внесок у перемогу України

photo_2022-05-11_11-05-48Наприкінці березня стартувала всеукраїнська кампанія «Сади Перемоги», ініційована Міністерством розвитку громад та територій України, з метою недопущення продовольчої кризи в країні в умовах війні.

Ініціативу у Черкаському районі вже підтримали Корсунь-Шевченківська, Смілянська, Кам’янська міські, Мошнівська, Руськополянська, Білозірська, Степанківська, Медведівська, Сагунівська, Червонослобідська, Березняківська, Бобрицька та Балаклеївська сільські громади. Допомагають громадянам з посадковим матеріалом Чигиринська міська та Степанецька сільські громади.

– Вільні площі в громадах району засаджуються картоплею, цибулею, морквою, розсадою овочевих культур, саджанцями плодових дерев, круп’яними та зернобобовими культурами, – розповіла голова Черкаської РВА Валерія Бандурко.

Перебуваючи з робочою поїздкою у Білозірській територіальній громаді, очільниця району взяла участь у посадці овочевих культур.

Для «Садів Перемоги» у громаді задіяли 16 земельних ділянок, на яких висаджено картоплі – 7 га, інших овочів – 3 га. Крім того, три школи та дитячий садочок пристосували прилеглу територію на площі 3,5 га. До процесу залучені усі працівники Білозірської сільської ради під керівництвом голови – Володимира Міцука, колектив Центру культури і дозвілля та освітяни громади.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.