Рибоохоронці виявили численні порушення правил рибальства

Схили Канівської ГЕС – популярне місце для риболовлі серед місцевих жителів, місце, де перебуває і збивається багато різноманітної риби перед ГЕС, особливо такої цінної як судак.

Відповідно до Наказу «Про затвердження Правил любительського рибальства» зазначено, що на відстані 2 км нижче від греблі Канівської ГЕС встановлена заборона ловлі риби, добування водних тварин протягом усього року, наголошують у Державній екологічній інспекцій Центрального округу.

Основна причина – це підняття з дна кормової бази внаслідок падіння води з ГЕС, коли харчується “мирна” риба, така як плітка, синець та інша і зрозуміло, що на неї та на дрібних ракоподібних, личинок, черв’яків полюють хижаки, такі як судак, щука, чехоня та ін. Тому саме в цьому місці вони стають легкою здобиччю браконьєрів, і тому Правилами рибальства вказане місце віднесене до заборонених.

Так, лише за один день, 23 квітня, працівники Держекоінспекції Центрального округу спільно з поліціянтами на «любителів риболовлі» склали 19 протоколів за ч.3 ст.85 КУпАП (Порушення правил рибальства).

Державна екологічна інспекція Центрального округу вчергове закликає дотримуватися вимог природоохоронного законодавства.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.