8 травня о 17:30 при проведенні рибоохоронної роботи Черкаським рибоохоронним патрулем було виявлено правопорушника, який здійснював вилов раків підсакою в період нересту на р. Гнилий Тікич в адміністративних межах с.Чорна Камʼянка.
Було незаконно добуто раки 34 шт.
Загальна сума збитків нанесена рибному господарству України складає 113 288 грн. На особу складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП.
Для повідомлення про порушення правил рибальства або порядку придбання та збуту водних біоресурсів, працює телефонна «гаряча лінія» Управління: (0472)31-02-76, (063)896-65-93.
Залишити відповідь