Рибінспектори виявили порушення продажу риби та мотиля

18 січня на ринках міст Умань, Тальне, Звенигородка та Ватутіно інспектори Черкаського рибоохоронного патруля проводили контроль за законністю продажу водних біоресурсів.

Загалом було перевірено 12 місць з продажу водних біоресурсів, в результаті чого, у половини з них виявлено порушення природоохоронного законодавства, а саме: незаконну реалізацію 89 кг риби та 509 г мотиля.

У Звенигородці зафіксовано 2 порушення з незаконного збуту 83 кг риби.

У Тальному виявили двох реалізаторів, які продавали рибу, не маючи документів, які б підтверджували походження товару.

Ще 2 протоколи оформлено в Умані, де незаконно реалізовували мотиль (190 і 119 г).

На момент перевірки реалізатори не змогли надати рибпатрульним жодних документів, які б засвідчували походження та законність придбання водних біоресурсів, а тому отримали від патрульних протоколи про вчинення адміністративного правопорушення.

У рибоохоронному патрулі нагадують, за продаж мотиля чи риби без дозвільних документів, які б підтверджували законність придбання водних біоресурсів (товарний чек, видаткова накладна, товарно-транспортна накладна тощо) – передбачено від 510 до 1 700 грн штрафу з конфіскацією об’єктів тваринного світу чи без такої.

Реалізаторів закликають бути відповідальними, закуповувати товар лише в осіб, які офіційно займаються господарською діяльністю з вирощування та вилову риби і надають дорумент, що вказує джерело походження товару, в іншиму випадку, такі водні біоресурси, є браконьєрськими.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.