Рибалок-порушників через суд зобов’язують відшодовувати завдані збитки

Під час проведення рибоохоронної роботи трапляються випадки, коли виявлені грубі порушення правил рибальства переростають в кримінальні проступки і, як результат, порушника притягують до кримінальної відповідальності.

Такий випадок трапився минулого року в період нерестової заборони в с. Івахни Уманського району на р. Гірський Тікич. Рибалки-порушники завдали збиткыв на майже 1 300 000 грн, а тому, враховуючи нанесення істотної шкоди, були відкриті кримінальні провадження.

Вироком Монастирищенського районного суду Черкаської області від 04.07.22р. одного з порушників визнано винним та призначено 17 тис грн штрафу. Заявлений прокуратурою цивільний позов за нанесені збитки рибному господарству в розмірі 575 484 грн також було задоволено, та підлягає стягненню на користь спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища Монастирищенської міської ради.

Щодо іншого порушника, розмір збитків від якого склав 747 813 грн, прокуратурою також заявлено цивільний позов. Кримінальна справа знаходиться на розгляді Монастирищенського районного суду Черкаської області і цими днями має відбутися чергове судове засідання по цій справі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.