Рибалки-порушники завдали шкоди майже на 80 тисяч гривень

рибінспекториНа Кременчуцькому водосховищі в с. Тіньки Чигиринського району Черкаської області було виявлено двох громадянин, які під час нерестової заборони та воєнного часу здійснювали вилов риби забороненими знаряддями лову – двома риболовними мисиновими сітками.

Порушників виявив Черкаський рибоохоронний патруль спільно з працівниками Чигиринського відділення поліції Смілянского відділу поліції.

Порушники встигли виловити 50 рибин (карась, плоскирка, плітка). Сума збитків – 79 016 грн. Оформлено два протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП.

Рибінспектори нагадують, нині рибалити можна однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з блешнею з берега в межах населених пунктів, за винятком місць нерестовищ.

Усі інші знаряддя – заборонені.

Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Черкаській області під керівництвом Держрибагентства продовжує виконувати свої прямі обов’язки з забезпечення порядку на водоймах у нерестовий період.

Черкаський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватися вимог чинного природоохоронного законодавства. У разі виявлення порушення – просимо терміново повідомляти на «гарячу лінію» управління:(063) 896-65-93.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *