Завдяки квадрокоптеру в області слідкують, чи немає загорань на торфовищах та у лісах

718На території області продовжує панувати спекотна та посушлива погода. За таких умов збільшується вірогідність виникнення загорань в екосистемах, зокрема на торфовищах та в лісових масивах.

Фахівці ДСНС посилюють заходи спрямовані на попередження та раннє виявлення загорань в природних екосистемах Черкаської області.

Ефективним заходом цієї роботи, який довів свою ефективність є патрулювання. Вогнеборці провели в місцях залягання покладів торфу навколо селища Ірдинь рейд. Промоніторили місця залягань торфу завдяки квадрокоптеру.

В зоні підвищеної уваги –ділянки, де випадки загорань у попередні роки фіксувалися найчастіше, а також прилеглий до торфополів лісовий масив.

Такі запобіжні заходи дають можливість ефективно контролювати загальну протипожежну обстановку, а у випадку ускладнення ситуації чітко визначити місця загорання, його площу, напрямок розвитку пожежі, а також наявність природних водойм та шляхів під’їзду для пожежно-рятувальної техніки.

За результатами рейду, було обстежено близько 90 га території, осередків загорань не виявили, зазначають в обласному управлінні ДСНС.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *