Рятувальники закликають не виходити на тонкий лід!

Snapshot_4Враховуючі незначну мінусову температуру, утворений лід на Дніпрі створює велику небезпеку. Однак, нажаль, все одно знаходяться люди, які ігнорують поради та грають з небезпекою провалитися під лід. 

15 січня о 14:06 до оперативно-координаційного центру Управління надійшла інформація про двох хлопців, які провалилися під кригу на річці Дніпро. Подія сталася за 150 метрів від берега.

Зі слів випадкових свідків, двоє друзів прямували по Дніпру вздовж берега, коли крига не витримала і вони обоє опинилися у воді. Рибалки, які були неподалік від місця події, по телефону «101» повідомили рятувальників та водночас прийшли на допомогу потерпілим.

Ще до появи на місці події співробітників ДСНС, рибалкам, які поповзом дісталися ополонки за допомогою гілок, вдалось врятувати 17-річного хлопця. Його 16-річного товариша, який зник під водою врятувати не вдалося.

Через сорок хвилин пошуків було піднято на поверхню тіло загиблого.

Рятувальники нагадують, безпечним для людини вважається лід товщиною не менше 10 сантиметрів в прісній воді.

Лід неміцний в місцях швидкої течії, місцинах, де б’ють ключі та місцях стічних вод, а також в районах зростання водної рослинності, поблизу дерев, кущів та очерету.
Міцність льоду можна визначити візуально: блакитного кольору – міцний, білий лід вдвічі тонший за блакитний, а сірий, матово-білий або з жовтуватим відтінком лід – ненадійний.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *