Рятувальники тренувалися гасити пожежу на літаку (ВІДЕО)

snapshot629 жовтня на території комунального підприємства «Аеропорт Черкаси» пройшли тактико-спеціальні навчання по організації гасіння пожеж на літаку та проведенню аварійно-рятувальних робіт.

Передумовою до проведення таких навчань стала авіакатастрофа під Харковом, яка сталася 25 вересня. Тоді катастрофи зазнав літак АН-26 Повітряних сил ЗСУ, на якому знаходилося 27 людей, інформують в обласному управлінні ДСНС.

За легендою, на території Черкаського аеропорту здійснив аварійну посадку літак, у якого під час польоту відмовив лівий двигун. Під час події на борту повітряного судна знаходилося 100 пасажирів та 4 члени екіпажу. Існує загроза вибуху.

Одразу на місце події за сигналом тривога прибув пожежно-рятувальний підрозділ підприємства. У відповідності до плану залучення сил та засобів пожежно-рятувальна техніка Черкаського міськрайонного відділу та аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС.

Загалом на ліквідацію умовної надзвичайної події залучено 4 одиниці пожежно-рятувальної і спеціальної техніки та 15 чоловік особового складу.

За результатами проведених навчань, робота пожежно-рятувальних підрозділів оцінена керівництвом як злагоджена та професійна.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *