Рятувальники тренувались ліквідовувати наслідки вибуху побутового газу

285639322_386134483551265_1739402466905948231_n2 червня у Каневі відбулися тренування спеціалізованих служб місцевої ланки цивільного захисту щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з руйнуванням будівлі внаслідок вибуху побутового газу.

За легендою навчань, внаслідок вибуху побутового газу у 3-х поверховій будівлі готельного комплексу, відбулося часткове руйнування 1 та 2 поверхів, з утворенням завалів під якими перебувають люди.

В умовах наближених до реальних, співробітники служби з надзвичайних ситуацій, працівники поліції, газової служби та медицини катастроф, енергетики, комунальні підприємства та керівний склад органів місцевого самоврядування відпрацьовували спільні дії у разі виникнення такого роду надзвичайних ситуацій.

Під час навчань ліквідовували наслідки надзвичайної ситуації, шукали потерпілих під завалами та проводили евакуацію мешканців.

Оперативність та злагодженість дій всіх служб, що залучаються до ліквідації такого роду надзвичайних подій стають запорукою мінімізації їх наслідків, а проведення таких тренувань дозволяє відпрацювати спільні дії та у подальшому зберегти життя і здоров’я людей, що потрапили в небезпеку, зазначили в обласному управлінні ДСНС.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.