Рятувальники провели тренування у багатоповерхівках Черкас, Сміли та Канева

127262634_3543967918973157_9102687984198959760_o_новый размерПожежі у багатоквартирних будинках – завжди особлива небезпека для мешканців. У житлових будинках підвищеної поверховості та висотних будинках під час пожежі значно збільшується час евакуації мешканців та ускладнено гасіння пожежі, особливо на верхніх поверхах.

Тому, до будинків, які мають понад 10 поверхів, набагато посилені вимоги щодо протипожежної безпеки. Приміром, у Черкасах таких будинків 151, інформують в обласному управлінні ДСНС.

З метою відпрацювання порядку дій на випадок виникнення пожеж у багатоповерхівках черкаські рятувальники провели практичні відпрацювання. Подібні навчання відбулися також у Каневі та Смілі.

Рятувальники особливу увагу звернули на справність внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання. Окремо співробітники ДСНС провели моніторинг під’їздів пожежно-рятувальної техніки до пожежних гідрантів, кругових проїздів навколо багатоповерхових житлових будинків та місць встановлення авто драбин.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *