Рятувальники провели День цивільного захисту для смілянських учнів зі школи №11

125 квітня в рамках Тижня знань рятувальники провели День цивільного захисту. Захід розпочався лінійкою на шкільному майданчику. На лінійці, як і на всіх наступних заходах були присутні фахівці Смілянського районного відділу Управління ДСНС, які довели до присутніх правила безпечної поведінки та наголосили на значенні заходів у формуванні стереотипів безпечної поведінки та поведінки у разі виникнення надзвичайної події чи ситуації. Про це пише на сторінці у соцмережі Facebook провідний інспектор Смілянського РВ Управління ДСНС майор служби цивільного захисту Ірина Лисенко.
Найочікуванішим заходом дня були практично-тренувальні заняття з евакуації учнів за сигналом «Увага всім!». Всього за хвилину учні, вчителі та обслуговуючий персонал залишили приміщення навчального закладу. Спостерігачі залишилися задоволеними евакуацією.
Вибухом емоцій для школярів стала поява пожежного автомобіля та знайомство з рятувальниками, які продемонстрували техніку та її можливості з гасіння умовної пожежі. Учні мали змогу поседіти у спецтехніці та відчути себе справжнім вогнеборцем.
«Сьогодні рятувальники провели вагомий з точки зору дитячої безпеки Урок, що покликаний виробити в учнів різних вікових категорій навички поведінки під час виникнення пожежі. Адже головне при будь-яких ситуацій – не панікувати, а якнайшвидше зорієнтуватися у можливій небезпеці для себе та оточуючих, правильно евакуюватися, допомогти ближньому та викликати необхідні служби екстреної допомоги», – зазначає провідний інспектор Смілянського РВ Управління ДСНС майор служби цивільного захисту Ірина Лисенко.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *