Рятувальники продемонстрували, якими силами та засобами долають надзвичайні ситуації

118044135_3247822538587698_8338374663788021090_o18 серпня у Черкасах на території аеропорту провели розгортання елементів пересувного пункту управління та пункту життєзабезпечення.

Під час тренувань, Управління розгорнуло сили і засоби, що можуть залучатися для ліквідації надзвичайних ситуацій різного характеру та продемонстровано їх роботу, інформують в обласному управлінні ДСНС.

Зокрема, керівництву області та обласного центру рятувальники показали роботу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування, відділення хіміко-біологічного захисту, відділення водолазних робіт, відділення безпілотних літальних апаратів, медичного та психологічного пунктів.

Особливу увагу зосередили на спеціальній важкій техніці, що здатна виконувати інженерно-відновлювальні роботи в надзвичайно складних умовах та зоні хімічного забруднення.

На завершенню заходу перший заступник Голови Черкаської обласної державної адміністрації Дмитро Ляшов дав високу оцінку підготовці сил та засобів Черкаського гарнізону та наголосив на тісній співпраці обласної адміністрації та Управління ДСНС, адже запобігання виникнення надзвичайних ситуацій та ефективна ліквідація їх наслідків залишаються серед пріоритетів діяльності органів виконавчої влади.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.