Рятувальники попереджають: виходити на водоймища вкрай небезпечно!

5 березня о 14:50 в місті Черкаси на річці Дніпро, в районі першого причалу, на відстані близько 30-40 метрів від берега під кригу провалився рибалка. Інформація про подію надійшла від інших рибалок, що знаходилися на кризі неподалік. Зі слів свідків події, чоловік рухався кригою, коли потрапив на тонкий лід і провалився у ополонку.

Першими на місце події прибули рятувальники Черкаської міської комунальної аварійно-рятувальної служби, які вдягнувши спеціальні захисні костюми зуміли дістатися полонки та знайти чоловіка, який на той час вже зник під кригою.
До прибуття карети швидкої медичної допомоги 56-річного чоловіка намагалися реанімувати, проте попри зусилля рятувальників, а згодом і медичних працівників, повернути чоловіка до життя не вдалося.Це перший випадок загибелі людини цього року на водних об’єктах Черкащини, інформує ДСНС у Черкаській обл.

Тож, аби не трапилося лиха, рятувальники в черговий раз нагадують правила поведінки на зимовий водоймах:

Безпечним вважається прозорий лід синюватого або зеленуватого відтінку при температурі повітря нижче 0 С.

Виходити на водоймища вкрай небезпечно, якщо лід має білий чи сірий колір або на вулиці встановилася тривала плюсова температура.

Не варто перевіряти міцність льоду ударами ніг. Щоб уникнути лиха, перш, ніж ступити на лід, потрібно обережно простукувати його палицею. Якщо після першого удару він пробивається і на ньому з’являється вода, далі йти небезпечно!

Нехтуючи цими порадами, ви ризикуєте власним життям!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *