Рятувальники перевірили дії особового складу за сигналом «Збір-Аварія»

З метою підтримання постійної готовності до оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації в пожежно-рятувальних підрозділах Управління проведено раптову перевірку за сигналом «Збір-Аварія».
27 вересня о 05:57 ранку співробітники пожежно-рятувальних підрозділів Управління ДСНС отримали спеціальне повідомлення «Увага! Збір-аварія».

За встановленим порядком, одразу після отримання такого повідомлення кожен рятувальник повинен терміново прибути до підрозділу та бути готовими до виконання спеціальних завдань, повідомляють в Управлінні ДСНС України в Черкаській області.

Як показала перевірка особовий склад виконуючи посадові інструкції оперативно відреагував на отриманий сигнал і виконав норматив «концентрації сил та засобів у місці збору» згідно встановлених часових термінів.

Також цього ранку увесь особовий склад доповів про готовність до дій із спеціальними індивідуальними засобами захисту та майном.

Подібні несподівані перевірки, Управлінням проводяться з метою постійного тренування особового складу та підготовки його до оперативного реагування на будь-які надзвичайні події чи ситуації під час їхнього перебування поза межами власного підрозділу.

Керівництво навчального збору, врахувавши отримані результати, визнала особовий склад підрозділів готовим до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій і мінімізації їх наслідків для населення за будь-яких умов.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *