Рятувальники перевіряють, чи безпечно буде голосувати на виборчих дільницях

IMG_20201002_090208Із вересня інспектори Управління ДСНС України у Черкаській області розпочали перевірки стану пожежної та техногенної безпеки об’єктів, де будуть розміщуватися виборчі дільниці.

На території області буде організовано 1086 виборчих дільниць. Фахівці Служби порятунку перевірили системи протипожежного захисту, справність протипожежного водопостачання, засоби пожежогасіння, а також відповідність евакуаційних шляхів і виходів вимогам норм.

Особливу увагу приділили перевірці стану електрогосподарства.

З керівниками об’єктів співробітники ДСНС провели спеціальні протипожежні інструктажі. Станом на 2 жовтня інспекторами ДСНС перевірили вже 681 об’єкт.

Усі перевірені об’єкти готові для розміщення виборчих дільниць. Органи та підрозділи Управління будуть переведені на посилений варіант несення служби під час виборів.

Загалом, для забезпечення пожежної і техногенної безпеки та оперативного реагування на надзвичайні ситуації, пожежі та небезпечні події під час чергових місцевих виборів, на виборчих дільницях згідно проведених розрахунків, планується залучити 1303 чоловіки, повідомляють в обласному управлінні ДСНС.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *