Рятувальники навчали правилам пожежної безпеки на виборчих дільницях

15 березня в актовому залі Черкаської районної державної адміністрації працівники, фахівці ДСНС зустрілися із головами виборчих комісій. В ході спілкування рятувальники наголосили на основних заходах, які необхідно вжити аби максимально забезпечити високий рівень пожежної безпеки на виборчих дільницях під час виборів Президента України 31 березня 2019 року. Крім голів та членів виборчих комісій, участь у заході взяли Участь у нараді взяли також задіяні до роботи на дільницях особи.

Фахівці ДСНС окреслили основні протипожежні вимоги щодо утримання будівель, в яких будуть відкриті виборчі дільниці, та наголосили на суворому дотриманні протипожежного режиму в приміщеннях. Особлива увага приділялася забезпеченості та комплектації дільниць первинними засобами пожежогасіння, наявності безпечних шляхів евакуації та правилам експлуатації електроприладів. 

На випадок кризових ситуацій або виникнення надзвичайних подій було розглянуто кілька основних варіантів дій для керівництва дільниці а також членів виборчих комісій.

Для кращого засвоєння правил, кожен з присутніх отримав інформаційно-застережливі пам’ятки щодо вимог пожежної безпеки на виборчих дільницях, інформує прес-служба управління ДСНС України у Черкаській області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *