Рятувальники нагадують смілянам як уникнути пожеж у будинку та правила поведінки на льоду

27336761_1994682957452179_5396906103555132338_nВ зимовий період все частішими стають випадки пожеж у житловому секторі, як свідчить статистика, найчастіше до загорань в оселях призводять порушення правил експлуатації пічного, газового опалення та електрообладнання.У зв’язку з цим, з метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі та недопущення загибелі на них людей, 1-го лютого інспекторський склад Смілянського районного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області провів профілактичний інформаційний рейд серед жителів міста.Про це інформує провідний інспектор Смілянського РВ Управління ДСНС України у Черкаській області Ірина Лисенко.
Спілкуючись з мешканцями міста рятувальники провели бесіди на протипожежну тематику, нагадали про необхідність бути пильними при використанні відкритого вогню, печей, газового обладнання, електроприладів та вибухонебезпечних предметів. Фахівці Служби «101» зауважили, що порушення правил експлуатації електронагрівальних приладів, пічного опалення, паління в будинку, чи навіть у ліжку —основні причини пожеж в холодну пору року.
Також рятувальники закликали не залишати сірники та запальнички у доступному для дітей місці, проводити з ними бесіди, щодо небезпеки яку становить вогонь, обговорювати з ними заходи щодо запобігання пожежі, порядок дій у разі її виникнення, спосіб виклику пожежно-рятувальної служби “101”.
Не забули рятувальники й про відпочинок під час риболовлі, тому з метою запобігання виникнення нещасних випадків на льоду, працівники ДСНС вирушили до рибалок на річку Тясмин, на якій найчастіше збираються любителі екстремального відпочинку. Щоб відпочинок був безпечним, надзвичайними, як завжди, вручали пам’ятки та листівки із застережувальним змістом.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *