Рятувальники Черкащини допомагають ліквідовувати наслідки пожежі у військовому арсеналі в Ічні

Управління ДСНС України у Черкаській області долучилося до роботи зведеного загону ДСНС України, який розгорнуто для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на військовому арсеналі у Чернігівській області. Про це повідомив на сторінці у мережі Facebook речник ДСНС України в Черкаській області Костянтин Проценко.
Відповідно до розпорядження Голови Служби, черкаським рятувальникам доручено виконання завдань щодо додаткового матеріально-технічного забезпечення потреб зведеного загону.
Сьогодні транспорт Управління ДСНС зі спеціальним вантажем здійснив свій перший рейс з Черкас до селища Парафіївка, Ічнянського району, Чернігівської області, де розгорнуто базовий табір ДСНС.
До складу зведеного загону входять 220 чоловік особового складу і 60 одиниць техніки, у тому числі 21 піротехнічний розрахунок, загальною чисельністю 105 чоловік на озброєнні яких є 39 одиниць спеціальної техніки.

Крім цього, у стані підвищеної готовності знаходиться черкаський зведений загін. Усі рятувальники забезпечені бойовим одягом, спорядженням, засобами індивідуального захисту та медичними препаратами.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *