Розтрата понад 1 мільйона грн під час ремонту шкіл: трьом особам повідомили про підозру

прокуратура іконкаПрокурори Черкаської обласної прокуратури у кримінальному провадженні 3 особам повідомлено про підозру у вчиненні організованою групою кримінальних правопорушень, пов’язаних із розтратою чужого майном службовими особами та підробкою офіційних документів.

Встановлено, що у 2020 році групою, до складу якої входили службова особа Департаменту обласної державної адміністрації, керівник та кошторисник підприємства-підрядника, на користь юридичної особи розтратили кошти державного бюджету, виділені для виконання будівельних робіт у двох школах, на загальну суму понад 1 мільйона грн. Цим заподіяли шкоду інтересам держави.

Досудове розслідування за цимфактом триває. Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу, інформують у Черкаській прокуратурі.

Довідково: фігурантам загрожує штраф, у гіршому випадку – позбавлення волі строком від 7 до 12 років з позбавленням права займатися певною діяльністю чи обіймати певні посади на строк до 3 років та із конфіскацією майна.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.