Розслідується факт можливого забруднення атмосферного повітря птахофабрикою

Городищенським відділом Смілянської окружної прокуратури шляхом моніторингу та вивчення інформації, оприлюдненої в медіа, встановлено факт можливого забруднення атмосферного повітря в с. Старосілля Мліївської ОТГ під час здійснення господарської діяльності місцевою птахофабрикою, що розташована в центрі населеного пункту.

Наразі за вказаним фактом зареєстроване кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 241 КК України: забруднення або інша зміна природних властивостей атмосферного повітря шкідливими для життя, здоров’я людей або для довкілля речовинами, відходами або іншими матеріалами промислового чи іншого виробництва внаслідок порушення спеціальних правил, якщо це створило небезпеку для життя, здоров’я людей чи для довкілля та розпочато досудове розслідування.

Під час досудового розслідування будуть залучені спеціалісти контролюючих органів – Держпродспоживслужби та Державної екологічної інспекції, які нададуть відповідні висновки щодо встановлених порушень, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.