Розраховувати на припинення дощів на Черкащині не варто

imagesВ останні 5 днів травня на території Черкаської області літнє тепло інтенсивно наростало на фоні частих грозових дощів.  Температурний фон становив 18-20°, що на 2-3° вище кліматичної норми. Денна температура повітря  24-26°, нічна 15-17°. По області спостерігались зливові дощі різної інтенсивності у супроводі гроз. Їх розподіл по території був нерівномірний. За спостереженнями метеостанцій, кількість опадів за останню добу на північному сході області становила 8-9 мм, у центральних районах – 6 мм, на решті території – 0,3-3 мм. За даними гідропостів випало від 1 до 27 мм. Максимальна швидкість вітру становила 4-11 м/с

Така погода сприяла зниженню показника пожежної небезпеки до 1 класу, повідомляє Черкаський обласний центр з гідрометеорології.

За прогнозом синоптиків, до кінця травня на погоду Черкащини продовжить впливати тепла частина циклону з південного-сходу. Тому утримуються підвищені температури на фоні періодичних грозових дощів. В перші дні червня, під впливом антициклону з центром над Північним Льодовитим океаном, температурний фон знизиться на 2-4°, але на припинення дощів поки що розраховувати не варто.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *