Розпочався ремонт автошляху на виїзді з Черкас і до дороги на Смілу

191418315_860630601206343_1626768881763824003_nТривають роботи із ремонту об’їзної дороги Черкас на ділянці км 29+152 – км 41+265 автодороги Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань.

Дорожники працюють без вихідних для реалізації планів відновлення автодоріг Черкащини. У суботу 29 травня розпочалися роботи із відновлення ділянки від виїзду з Черкас і до початку дороги на Смілу. Технічний стан цієї ділянки біля Черкас вже тривалий час викликав справедливе обурення у водіїв та їх пасажирів, але вже незабаром дорожнє покриття тут якісно зміниться.

Відновлюють ділягку, протяжністю понад 1 км. Вже розпочалися роботи з фрезерування старого асфальтобетонного покриття. Після цих робіт розпочнеться влаштування основи та вирівнюючого шару. Ця ділянка автодороги Н-16 капітально не ремонтувалася близько 40 років.

У той же час, вже виконано комплекс робіт у межах поточного середнього ремонту об’їзної дороги Черкас протяжністю понад 10 км, починаючи від повороту на село Геронимівка і до перехрестя, повороту на село Руська Поляна. Тут влаштували більшу частину нового конструктиву дорожнього одягу. Залишилося влаштувати фінішний верхній шар зі щебенево-мастикового асфальтобетону. Також влаштовано прикромкові водовідвідні лотки, відремонтовано водопропускні труби під дорогою, укріплено узбіччя.

Вионує роботи підрядна організація ТОВ «Ростдорстрой», повідомили у САД в Черкаській області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *