Розпочато громадське обговорення щодо перейменування вулиці та провулку Молокова

перейменування вулиціУ Смілі оголошено про початок громадського обговорення з перейменування вулиці та провулку Молокова. Пропонується назвати їх на честь Анатолія Любчика, одного із Героїв-земляків, який загинув, захищаючи Україну від окупантів.

Організатор громадського обговорення – відділ організаційної роботи, діловодства та контролю виконавчого комітету Смілянської міської ради.

Триватиме громадське обговорення 2 місяці.

Поштова адреса та адреса електронної пошти для подання пропозицій (зауважень) у письмовій/електронній формі: відділ організаційної роботи, діловодства та контролю виконавчого комітету Смілянської міської ради (Черкаська область, м. Сміла, вул. Незалежності, 37, каб. № 7), cancelar@smila-rada.gov.ua, тел.: +38(04733)2-03-59.

Пропозиції (зауваження) подаються в письмовій/електронній формі до 20.07.2022р. Анонімні пропозиції (зауваження), подання з уживанням ненормативних форм лексики не публікуються та до результатів обговорення не включаються.

Результати будуть оприлюднені на офіційному сайті Смілянської міської ради протягом 14 днів після закінчення строку обговорення.

За інформацією офіційного сайту Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *