Розпочато громадське обговорення щодо перейменування вулиць та провулків Сміли

У Смілі розпочалося громадське обговорення з перейменування вулиць, провулків міста. Про це інформують на офіційному сайті Смілянської міської ради. Загалом, запропоновано переназвати 93 вулиці та провулки Сміли.

Організатор – відділ організаційної роботи, діловодства та контролю виконавчого комітету Смілянської міської ради.

Триває громадське обговорення два місяці. Форма проведення: електронні консультації.

Подавати пропозиції та зауваження щодо нових назв можна включно до 10 грудня 2022 року у письмовій/електронній формі у відділ організаційної роботи, діловодства та контролю виконавчого комітету Смілянської міської ради (Черкаська область, м. Сміла, вул. Незалежності, 37, каб. № 7), cancelar@smila-rada.gov.ua, тел.: +38(04733)2-03-59.

Також, увагу смілян звертають на те, що анонімні пропозиції (зауваження), подання з уживанням ненормативних форм лексики не публікуються та до результатів обговорення не включаються.

Результати громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному сайті Смілянської міської ради протягом двох тижнів після закінчення строку обговорення.

Повний перелік вулиць і провулків міста та їх запропонованих нових назв тут:

https://smila-rada.gov.ua/content/informaciyne-povidomlennya-pro-provedennya-gromadskogo-obgovorennya-z-pereymenuvannya-vulyc

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.