Розпочалося громадське обговорення щодо будівництва у Смілі міні гідроелектростанції

завантаження (1)У Смілі невдовзі планують побудувати міні гідроелектростанцію. Про це під час звіту керівників відділів та управлінь повідомив начальник управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста Михайло Клименко.  Розташовуватиметься ГЕС на території обмеженої Яхновою греблею на міському водосховищі та вулицею Перемоги. Проектом передбачається будівництво міні ГЕС з загальною потужністю 160 кВт, яка реалізовуватиметься в загальну мережу за “зеленим тарифом”.
– Фактично за минулий місяць у стислі терміни був розроблений детальний план території. Тепер він винесений на громадське обговорення. Ініціатором даного питання є Муніципальна інвестиційно-фондова компанія. Можна сказати, що ми спільно з нею працюємо в залученні інвестицій в галузі альтернативних видів енергетики. Це буде гідроелектростанція на 4 турбіни по 40 кВт кожна. Потужність також залежатиме від наповнення русла річки, – зазначив начальник управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста Михайло Клименко.
Процедура розгляду та врахування пропозицій від громади розпочалася від сьогодні, з 2 серпня, після опублікування  у газеті “Сміла”. Пропозиції (зауваження) щодо проекту детального плану території приймаються з 2 серпня до 2 вересня у письмовому вигляді в управлінні архітектури.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.