РОЗПОЧАЛИ РОБОТУ ПРОФІЛЬНІ ОЗДОРОВЧІ ТАБОРИ

Традиційно, впродовж багатьох років у червні розпочинають працювати профільні оздоровчі табори. Цього року один з них – «Лідер» для обдарованих дітей – гостинно зустрів юних смілян у приміщенні Будинку дитячої та юнацької творчості у центрі міста, інший – «Літня пригода» для дітей з особливими потребами – діє у реабілітаційному центрі «Барвінок».

Відкриттю табірної зміни «Лідер» приурочив святкову концертну програму, адже об’єднав талановитих і творчих. Виконуюча обов’язки начальника табору  Наталія Ященко розповіла, що тут відпочивають переможці міських, обласних та всеукраїнських змагань і конкурсів. Кожен з цих школярів має можливість проявити талант, удосконалити лідерські якості, цікаво й змістовно провести літнє дозвілля. Забезпечують вихований процес найкращі працівники Будинку дитячої та юнацької творчості. Вони відпочинок дітей роблять комфортним та яскравим. «Лідер» пропонує взяти участь у творчих майстернях, конкурсах, змаганнях, здійснити екскурсії Смілою та Черкасами, чимало інших заходів. Тридцять обдарованих юних смілян у таборі «Лідер» відпочивають за кошти міського бюджету, четверо – за кошти батьків, вісьмом оплатив перебування у профільному таборі благодійний фонд «Радість».

Виконуюча обов’язки начальника табору «Літня пригода» Ірина Бородій розповіла, що у профільному таборі  цього року відпочивають п’ятнадцятеро дітей за бюджетні кошти. З ними працюють педагоги Будинку дитячої та юнацької творчості – це вихователі, загонові вожаті, психолог, а також фахівці реабілітаційного центру «Барвінок». У «Літній пригоді» подбали про насичену розвивальну програму, що враховує фізичні та інші можливості дітей, екскурсії, оздоровчі заходи.

Відпочинок у профільних таборах триватиме до 19 червня.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *