Роз’яснення Cмілянсько-Кам’янського військового комісара Володимира Старовойтова щодо мобілізації.

Відповідно до Указу Президента України з 20 січня проводиться комплекс заходів щодо мобілізації наших військовозобов’язаних у частині Збройних сил України. На прохання кореспондентів про особливістю даної мобілізації надав роз’яснення Cмілянсько-Кам’янський військовий комісар Володимир Старовойтов.
Особливістю даної мобілізації є те, що всі військовослужбовці, які призиваються у військові частини, спочатку направляються не в зону проведення антитерористичної операції, а всі, без винятку, в навчальні підрозділи. Там проводиться бойове злагодження, яке за планами Генерального штабу Міністерства оборони триває 50-55 днів. Відразу звертаюся до керівників підприємств, до керівництва міста провести роз’яснювальну роботу, розповісти населенню, що повістка з військкомату, яку вони отримують спочатку з рук посильного або керівника, або голови квартального комітету чи іншої особи, це повістка на проходження медичної комісії. Жодної людини, яку запрошуємо або викликаємо за повісткою, ми не відправляємо в Збройні сили до моменту, поки проведемо особисту бесіду і в індивідуальному порядку дізнаємося про сімейний стан, проблеми та поки людина не пройде медичну комісію в повному обсязі. Потім, на підставі цього, ухвалюється рішення відправляти його у війська чи дати відстрочку і зарахувати в резерв. Бесіду, скажу відразу, провожу особисто або мій заступник. Інші особи до проведення цієї бесіди не допускаються. Тому прохання не боятится, а навпаки, прийти у військкомат. Якщо ж є зміни в сімейному стані, що дозволяють відразу, без проходження медкомісії дати відстрочку, будь ласка, приносьте документи. Якщо є скарги на стан здоров’я, берете медичну книжку, показуєте лікарям і проходите обстеження. Наголошую, в армію беремо тільки ті, хто пройшов медичне обстеження і визнаний нашою комісією придатним для проходження служби.
Всі, і добровольці, і мобілізовані призиваються військовими комісаріатами і користуються повним обсягом пільг, передбачених законодавством. За мобілізованими, які призиваються військовим комісаріатом, відповідно до законів зберігається місце роботи протягом до одного року, також зберігається середньомісячна заробітна плата протягом до одного року. За місцем служби виплачується грошове утримання як військовослужбовцю контрактної служби. Якщо це пенсіонери, але за віком підходять для проходження служби, відповідно зберігається не тільки середньомісячна заробітна плата, а й пенсія в повному обсязі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *