РосЗМІ “розганяють” фейки щодо цивільної інфрастуктури нашої області

УВАГАСАЙТУ випадку повітряної тривоги – негайно убезпечуйтеся! На цьому особливо наголосив голова Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Наш ворог підступний. І щодня плодить фейки про розташування українських позицій, аби потім виправдовувати свої жахливі злочини проти мирного населення нашої країни.

Черговий фейк, який зараз «розганяють» росЗМІ, стосується цивільної інфраструктури нашої області.

Військове командування в готовності до реагування на ворожі атаки. А правоохоронні органи вживають усіх необхідних заходів для виявлення осіб, які сприяють діяльності ворожої армії та займаються колабораціонізмом, – уже відкрито понад 50 кримінальних проваджень.

Черкащан просять відповідально ставитися до власної безпеки.

Як зазначила речниця поліції Черкаської області Зоя Вовк, сьогодні з’явилась інформація про те, що в Черкасах нібито на одній з вулиць облаштовані вогневі позиції.

“Ми з вами знаємо, що це повна нісенітниця. Однак така інформація потребує уваги, враховуючи те, що росія б’є по цивільній інфрастурктурі. Така інформація може бути для нас як попередження, тому не ігноруйте повітряну тривогу, ідіть в укриття та уникайте місяця, де є скупчення людей”, – зазначила вона.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.