Росіянина, якого виявили на Черкащині, видворять із України

Працівники Соснівського відділу Управління ДМС у Черкаській області виявили 32-річного громадянина російської федерації наприкінці вересня 2022 року. Іноземець перебував на території одного з сіл Черкаського району. Заїхав в Україну ще у січні 2020 року, а після сплину дозволеного строку перебування в Україні повертатися на росію не планував.

Нелегального мігранта притягнули до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 203 КУпАП та стягнули штраф. Стосовно нього було прийняте рішення про примусове повернення до країни громадянської належності. Він протягом місяця зобов’язувався залишити територію України самостійно, проте так і не залишив.

Міграційники Соснівського відділу у м. Черкаси звернулися до суду з позовом про примусове видворення громадянина рф, після задоволення якого супроводили нелегального мігранта до КПП «Могилів-Подільський – Отач» із забороною в’їзду на 5 років. Із Республіки Молдова його шлях торуватиме на росію.

Нагадаємо, що в Україні з 1 липня набув чинності візовий режим з росією. Щоб потрапити на територію України росіянам необхідно отримати попередньо візу, наявність якої жодним чином не гарантує в’їзд, адже кожен окремий випадок будуть розглядати прикордонники.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.