Ропочався прийом творів на здобуття премії імені Тодося Осьмачки

осьмачка1 листопада розпочався прийом творів на здобуття літературної премії імені Тодося Осьмачки.Про це повідомляє офіційний сайт Смілянської міської ради з посиланням на конкурсну комісію.

Її встановили Черкаська обласна організація Національної спілки письменників України, Смілянська районна рада і держадміністрація та Ротмістрівська об’єднана територіальна громада.

Премія присуджується за поетичні збірки, ліро-епічні, драматичні та прозові твори, в яких зображено український національний характер, осмислено історичну долю України та її народу, втілено ідею національно-державної незалежності.

На здобуття премії можуть претендувати письменники України та українського зарубіжжя. Посмертно премія не присуджується.

Документи подавати конкурсній комісії на адресу: 18000 м. Черкаси, вул. Байди-Вишневецького, 17, к. 109, обласна організація НСПУ.

З 1 по 25 квітня проводитися громадське обговорення творів, поданих на конкурс. Вручення премії − 16 травня, в день народження Т.Осьмачки, у селі Куцівка.

Лауреат отримає диплом і грошову винагороду − 5 тис. гривень.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *