Черкаські родини отримали понад 4 тисячі «бейбі-боксів» цьогоріч

бейбібок4057 «пакунків малюка» видали сім’ям області з новонародженими дітьми. Середня його вартість – 4,2 тисячі гривень, інформує пресслужба Черкаської ОДА з посиланням на обласний Департамент соцзахисту населення.

Водночас тут розпочинають процес виплати «монетизованого» «пакунка малюка».

Пілотний проект із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» стартував у 2018 році. У 2019 таку допомогу отримали 7300 родин Черкащини.

Нині ж в Україні розробили процедури монетизації цієї одноразової натуральної допомоги. 29 липня Уряд опублікував проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про виплату грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» на дітей, які народились у 2020 році та не отримали «пакунок малюка».

Згідно з проєктом, кожна сімʼя, яка має неомвлята не отримала «пакунок малюка», зможе отримати грошову компенсацію від держави – 5000 гривень. Ці кошти надійдуть на спецрахунки, будуть відкриті у вигляді окремої картки у найближчих для заявників відділеннях АТ КБ «ПриватБанк».

Державна допомога, за проектом, спрямовується виключно на придбання дитячих товарів та товарів для породіллі.

Мережа закладів торгівлі, де можна здійснити такі закупівлі, буде визначена Мінсополітики за бажанням цих закладів долучитись до пілотного проекту.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *