Родинне свято у школі №1

0-02-05-f901166494a72fdfda064de227e384c759c3e80d96544f45d231703da578eda7_97f193daНавчити учнів шанувати й поважати своїх батьків, формувати в них почуття обов’язку перед батьками, довести всім присутнім, що батьки і діти – це одне ціле, виховувати в учнів почуття любові, поваги до своїх рідних, бажання спілкуватися з ними, приносити їм радість.

Саме з такою метою було проведено родинне свято  у 7–Б класі школи №1. Учні  довго і ретельно готувалися до цього свята, читали вірші, подарували своїм матусям їхні портрети, адже мати має найсильніший вплив на дітей, оберігає їх від нещасть, вносить в їх душу любов.

Діти вдячні своїм мамам за  їх мудрість, доброту, тепло. Батько — це тверда рука, на яку можна сміливо опертись. Розважливе слово батька  завжди змушувало замислюватися над життям, виховувало   чесність і відповідальність.

Цікаві конкурси, вікторину провели діти зі своїми татами. Старійшини роду, бабусі та дідусі, побажали всім присутнім   родинного затишку, щирих посмішок та гарної долі.

Діти, мами, батьки, бабусі, дідусі, сестрички та братики брали активну участь у конкурсах, співали, проводили вернісаж, фоторепортаж, телеміст, розгадували загадки тощо.  Швидко сплив час зустрічі. Сила кожного у сім’ї, у родині. Сім’я – це міцна фортеця, де  завжди чекають найдорожчі люди – батьки, зазначає Л.І. Подрушняк, класний  керівник 7-Б класу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *