Родинне свято: «Сім’я – духовний скарб людини»

Родинне тепло дає нам відчуття безпеки, любові та розуміння. Щороку 15 травня відзначають Міжнародний день сім’ї, який було засновано постановою ООН.

У дитячій книгозбірні провели родинне – свято для учнів 1-Б класу школи №11 (класний керівник Наталія Лисенко). На захід діти завітали разом з мамами та бабусями.

Школярі дізналися історію та традиції свята, переглянили пізнавальне відео «Мама – янгол-охоронець» та «Цікаві факти про Міжнародний день сім’ї». Першокласники підготували вірші та інсценізацію за оповіданням Василя Сухомлинського «Сьома дочка».

Діти із задоволенням брали участь у веселих конкурсах, естафетах та вікторинах. Святкового настрою присутнім додали пісенні та музичні номери вихованців ДШМ. Для гостей заходу співали Єлизавета Зеленюк, Станіслав Поліщук, у виконанні гітариста Єгора Бур’яна звучала пісня «Мелодія танго».

Зацікавила відвідувачів і книжкова виставка – вернісаж “Сім’я, родина – це велике диво”. Учасники заходу спільно створили квітку – бажання, за допомогою якої висловили свої мрії та сподівання.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.