Родинне шахрайство: троє осіб постануть перед судом за привласнення 3 млн грн

Трьом жашківчанам повідомлено про підозру у привласненні, розтраті та заволодінні чужого майна, а також внесенні до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.

За версією слідства на початку 2017 року бухгалтер одного із комунальних підприємств з метою заволодіння бюджетними коштами в особливо великих розмірах створила та очолила організовану групу, до складу якої залучила членів своєї родини.

Жінка, маючи повноваження щодо нарахування та виплати заробітної плати працівникам підприємства, упродовж майже чотирьох років систематично вносила недостовірні відомості до офіційних документів, завищуючи суми коштів, які підлягали виплаті.

Кошти підприємства безпідставно перераховувалися на банківські рахунки членів групи, а в подальшому використовувалися пособниками та організатором у власних цілях.

У такий спосіб організована група незаконно заволоділа бюджетними коштами на понад 3 мільйони гривень, що підтверджено висновками судових економічних експертиз.

На цей час досудове розслідування триває, вирішується питання щодо запобіжних заходів.

За привласнення бюджетних коштів передбачено від 7 до 12 років позбавлення волі та з конфіскацією майна.

За іншою статтею – штраф від двох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.