Родина зі Сміли пройшла відбір кандидатів у патронатні вихователі

Наближається до закінченні процес підготовки кандидатів в патронатні вихователі Черкащини, серед яких є і родина зі Сміли. Це Тетяна Пугач та Юрій Пумпік, інформує Смілянський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
22 березня відбулася співбесіда родиною, яка виявила бажання взяти патронатне виховання над дитиною. На співбесіді були присутні заступник міського голови Людмила Осейко; керівники структурних підрозділів міськвиконкому; тренер, яка готувала кандидатів; заступник директора Черкаського обласного ЦСССДМ Людмила Березовська; начальник відділу методичного забезпечення соціальної роботи Черкаського обласного ЦСССДМ Лідія Юрченко; спеціаліст обласної служби у справах дітей Світлана Вовк і родина кандидатів.
Довірлива атмосфера співбесіди сприяла щирому обговоренню сильних сторін членів родини, їх ресурсів та зон ризику. Закінчилась зустріч визначенням наступних етапів підготовки, зокрема, формуванням міждисциплінарної команди та призначенням дати 2-х денного навчання спеціалістів, які співпрацюватимуть з родиною патронатного вихователя під час влаштування в неї дітей.
Патронатні сім’ї – звична практика для багатьох розвинутих країн. Тепер вони є в Україні! Завдання патронатних сімей – не лише прихистити дитину до того, як її всиновить або візьме під опіку інша родина, але й дати шанс біологічним батькам змінитися на краще, вирішити свої проблеми та повернути малюка у сім’ю. Дитина, після того як її вилучають у батьків – опиняється не в інтернаті, де вона здебільшого нікому не потрібна, а у сімейній обстановці, де тимчасові мама і тато професійно замінюють їй батьків. Триває цей патронат в середньому три місяці, поки не вирішиться подальша доля дитини: або її повернуть біологічним батькам, або віддадуть до іншої родини – усиновлювачів чи опікунів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *