“Родовід” запросив на новосілля

Творчий аматорський колектив «Родовід» минулої неділі запросив гостей у клубу в мікрорайоні Гречківка. Причина зібрати друзів, знайомих та всіх шанувальників була досить вагома і небуденна – у старенькому клубі завершився довгоочікуваний ремонт. Тут змінилося все – зробили сучасну стелю та освітлення, постелили нову підлогу, встановили євровікна. А тепло стало, як у затишній оселі. У клубі подбали і про красиві гардини, жалюзі, оформили стелажі з фотомиттєвостями творчого життя.
Завідуюча клубом і керівник колективу «Родовід» Людмила Хавренок подякувала міській владі, депутатському корпусу за те, що оцінили високий професійний рівень колективу, внесок у розвиток культури Сміли і знайшли можливість виділити з бюджету кошти на ремонт:
– На кошти, які минулого року міська влада виділила з бюджету розвитку, відремонтували систему опалення і виконали внутрішні опоряджувальні роботи. Матеріальну допомогу також надали депутати міської ради та підприємці Олексій Давиденко та Олександр Мотузенко, фінансово підтримали добру справу голова ради квартальних комітетів Марія Костенко, голова кварткому №20 Тамара Нікульченкова, підприємець Олександр Германюк, матеріалами допоміг Сергій Корж. Спасибі усім і найбільше колективу.
З нагоди новосілля «Родовід» зробив гостям творчий подарунок – велику концертну програму, яке не залишила байдужим нікого і розчулила до сліз. Вперше за усю історію «Родоводу» на сцену вийшов зведений колектив.
– На сцені виступили до п’ятдесяти чоловік – діти від 3-го класу і до бабусь та дідусів – найстаршого покоління, – продовжує Людмила Хавренок. – Усі ми справжній «Родовід» – на сцені і родовід у житті. Поряд співають одразу кілька поколінь єдиного «Родоводу».
Від міського голови, виконкому міської ради привітав колектив і вручив Почесну грамоту його керівникові керуючий справами-заступник міського голови Олександр Головченко. Цього дня пролунали побажання від відділу культури, школи №13, учні якої є молодшим поколінням «Родоводу», жителів Гречківки. Найбільшою оцінкою творчої праці та подякою став заповнений зал, бурхливі оплески та вигуки «Браво!».
DSC_0807DSC_0723

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *