Родини смілян та переселенців з Донеччини разом відзначили День сім’ї

DSCF3740В клубі Малої Яблунівки відбувся концерт, присвячений Міжнародному дню родини. Сім’я була і залишається хранителькою людських цінностей, культури і історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. З родини починається життя людини.
Саме з цих слів ми розпочали наше свято. Завітало до клубу багато глядачів. Клубні працівники підготували святкову програму. Зі сцени лунали пісні про родину, про матусю від вокального ансамблю «Яблуневий цвіт» та жіночого ансамблю «Вербиченька», також глядачам дуже сподобався вокальний дитячий ансамбль «Первоцвіт». Чудові танцювальні номери дарували колектив «Аіша», Анастасія Лопіна та Артем Гупало, Марина Ворона, Анна Трикоз.
Цього року ми запросили на наше свято дві родини переселенців з Донецької області. Молоді матусі з двома маленькими дітками, на чию долю випали важкі випробування, пов’язані з подіями, що відбуваються в нашій країні, були змушені покинути рідні домівки і на даний час проживають в нашому мікрорайоні, тож ми вирішили вшанувати їх та запросити до нас на свято. Кожну родину було представлено та запрошено на сцену, де вони отримали подарунки від депутата міської ради Олега Трушкевича та теплі приємні слова від ведучих. Традиційно не залишились без солодких подарунків від Олега Юрійовича і діти, які брали участь у заході. Зі словами вдячності ведучі зверталися до всіх присутніх в залі та бажали всього найкращого. Свято завершилося на високому емоційному піднесені.

Ірина ШВЕД,
завідуюча клубом

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *