Роботи юних художників Смілянщини – стали кращими на обласному конкурсі

3-miscze-lajk-760x533З метою формування в дітей національної свідомості, любові до Батьківщини, батьків, родини Черкаська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України та обласний Будинком вчителя з 25 по 30 травня провели фотоконкурс дитячих малюнків «З родини йде життя дитини». Участь у конкурсу взяли 50 дітей членів Профспілки працівників освіти і науки Черкаської області.

Журі визначило трьох переможців, які будуть нагороджені дипломами Черкаського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України та подарунками.

Також визначили трьох переможців відповідно до кількості вподобань на Facebook-сторінці, які будуть нагороджені грамотами обласного комітету Профспілки та подарунками. У їх числі діти зі Смілянщини.

І місце здобув Максим Запорожець, 11 років, учень школи с. Березняки, ІІІ місце отримала Дар’я Жук, 7 років учениця смілянської школи №12.

Дипломи, грамоти, призи авторам кращих малюнків та сертифікати усім юним художникам вручатимуть у регіональних профспілкових організаціях Черкаської області.

3-miscze-lajk-760x533

1-miscze-lajk-760x1013

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.