Роботи смілянських педагогів відзначили на обласній виставці

173063638_961629074573957_6091650556483487245_nЗ 6 до 8 квітня відбулася обласна виставка педагогічних технологій «Профтехосвіта Черкащини – 2021» (в дистанційному режимі). Її мета – підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти, впровадження новітніх педагогічних технологій, підтримки творчої ініціативи, створення умов для популяризації кращого педагогічного досвіду.

Смілянський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів представив на виставці 13 робіт.

На виставці роботи педагогічних працівників закладу відзначили дипломом Управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації викладач української мови та літератури ДНЗ «Смілянський ЦППРК». Його отримала Людмила Хоруженко.

Майстер виробничого навчання будівельних професій Олександр Перевезій отримав сертифікат Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Черкаській області, який засвідчує, що робота буде внесена до каталогу кращих матеріалів обласної виставки педагогічних технологій «Профтехосвіта Черкащини-2021».

Загалом, під час виставки смілянський центр презентував експозицію виставкових матеріалів, що відзначалася цікавістю, оригінальністю та естетичним оформленням і презентувала всі напрямки професійної підготовки у закладі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *