Роботодавцям Сміли нагадують про відповідальність за неоформлення працівників та зарплату «в конвертах»

зарплатаДержавна служба України з питань праці інформує, що з 1 вересня цього року посилюється контроль за оформленням трудових відносин із працівниками.

На виконання доручення Уряду розпочинається  інспекційна кампанія з проведення контрольних заходів з питань виявлення неоформлених працівників за участю та сприяння  Державної податкової служби, Пенсійного фонду, центрів зайнятості, органів місцевого самоврядування, Нацполіції, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Чинне законодавство передбачає кримінальну, адміністративну та фінансову відповідальність за порушення законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин із найманими працівниками. Зокрема, за неоформленого належним чином працівника – у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати за кожного працівника, стосовно якого скоєно порушення, до юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які є платниками єдиного податку першої – третьої груп –попередження.

Повторне порушення протягом двох років з дня виявлення порушення – у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати за кожного працівника, стосовно якого скоєно порушення.

 З 1 вересня розмір мінімальної заробітної плати становить 5000 гривень. Отже, з 1 вересня зростуть і розміри штрафів .

Роботодавців Сміли закликають легалізувати зайнятість населення, відмовитись від виплати зарплати «в конвертах» та зареєструвати трудові відносини зі своїми найманими працівниками.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *